شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴


حضور مرکز حجاب ریحانه النبی در نمایشگاه محصولات آموزشی

1391/1/27

معاون فرهنگی مرکز حجاب ریحانه النبی از حضور این مرکز در نمایشگاه تکنولوژی و محصولات آموزشی، که از 26 تا 31 فروردین ماه در مصلی تهران برگزار می شود خبر داد.


حجت الاسلام محمد باقی در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری حجاب گفت: مجموعه ریحانه النبی به دعوت از خانه ریاضی که مجری این نمایشگاه می باشد به عنوان تنها مرکز نوآور در زمینه آموزش مفاهیم عفاف و حجاب، در این نمایشگاه حضور پیدا کرده است.

وی در ادامه افزود مرکز حجاب ریحانه النبی اولین مجموعه در کشور است که در زمینه آموزش حجاب از طریق کتب درسی، محصولات آموزشی و کمک درسی گام های بسیار بزرگ و موفقی برداشته است و توانسته در مدت زمان کوتاه نتایج بسیار مثبت و موثری را بدست آورد.

ایشان ارائه نسخه الکترونیکی کتب آموزشی این مرکز را یکی از نوآوری هایی دانست که برای اولین بار در این نمایشگاه عرضه می شود.

حجت الاسلام باقی گفت: کلیه محصولات ارائه شده در این نمایشگاه ابتدا در راستای اجرای طرح مدارس این مرکز طراحی و تولید شده بود که بعد از استقبال بی نظیر والدین و دانش آموزان تصمیم بر این شد که این محصولات در خارج از طرح نیز ارائه شود.

وی طرح مدارس را یکی از طرح های موفق این مرکز دانست که پیشرفت های بسیار زیادی را بدست آورده است و مورد استقبال والدین، معلمان و مدیران مدارس قرار گرفته است. در طی اجرای این طرح، حجاب و مفاهیم آن از روی کتاب درسی و بر اساس برنامه های متنوع و شاد و در قالب بازی به دانش آموزان منتقل می شود که در نوع خود نوآوری و ابداع محسوب می شود.

ایشان با اشاره به گذشت سه دهه از انقلاب اسلامی اظهار داشت: طرح مدارس این مرکز اولین طرح موفق در زمینه حجاب است که به صورت ریشه ای و کارشناسی به انتقال فرهنگ عفاف و حجاب و مبارزه با تهاجمات فرهنگی می پردازد.

حجت الاسلام باقی در رابطه با محصولات ارائه شده در نمایشگاه اظهار داشت: کلیه این محصولات مورد تائید کارشناسان و مسئولین ذیربط قرار گرفته است و در طی اجرای طرح مدارس کلیه نواقص آنها برطرف شده و بدون هیچ گونه ابهام و یا اشکالی ارائه شده است.

لازم به ذکر است که غرفه مرکز حجاب ریحانه النبی در سالن اصلی مصلی، درب شماره ۱۸، غرفه 91 جهت بازدید بازدیدکنندگان دایر می باشد.

  امکانات
تعداد بازدید: 1593
دریافت
ارسال به ایمیل
صفحه قابل چاپ
معرفی به دوستان
نشانه گذاری

 

  پربیننده ترین مطالب این بخش

تقدیر از مجری خوش حجاب سیما

دو كتاب در زمينه عفاف و حجاب منتشر مي‌شود

حضور مرکز حجاب ریحانه النبی در نمایشگاه محصولات آموزشی

همکاری حوزه علمیه خواهران و مرکز حجاب ریحانه النبی بیشتر می شود

طرح حجاب ریحانه النبی بهترین طرح آموزشی حجاب در مدارس است

جلسه توجیهی و آموزشی مربیان 92-91

برگزاری پنجمین نشست هم اندیشی مدیران مرکز حجاب ریحانه النبی(س)

حجاب فرزند، شفیع پدر و مادر است/ در امر حجاب، مرد عمل می خواهیم

کار فرهنگی بصورت احساسی و شعاری نمی تواند موفق باشد

مصادیق بدحجابی اطلاع‌رسانی شود

 

  سایر بخش ها

درباره ما

همکاران و همراهان

حامیان

گزارش طرح های اجرا شده

اخبار و اطلاعیه ها

 

مرکز تحقيقات و طرح هاي کاربردي حجاب ريحانة النبي عليها السلام | حضور مرکز حجاب ریحانه النبی در نمایشگاه محصولات آموزشی

 

دفتر مرکزی: قم، خیابان شهدا (صفائیه)، انتهای کوچه 32، کوچه اشراقی، پلاک 27           کدپستی: 47366-37156                        تلفن: 6-02537840271      نمابر: 02537837492                                                                                          info@rih.ir

کلیه حقوق رسمی این پایگاه متعلق به مرکز تحقیقات و طرح های کاربردی حجاب ریحانة النبیعلیها السلام می باشد